Budstikkakortet

 

Mauritius – 8 dager

Dato: 15. apr - 15. sept

|

Sted:

|

Pris m/kort: 15420, vanlig:

300x300MRUBMPH-033

Det er få steder du reiser som turist hvor du føler deg mer velkommen enn på Mauritius, og knapt noe sted opplever du en så høy standard på hotellene og service. 

Mauritius tilbyr en fantastisk romantisk skjønnhet, hvite sandstrender, grønne fjelltopper, turkist vann og en befolkning som må være blant de vennligste i verden.


Nå kan vi tilby deg, som Budstikkakortinnehaver, et supertilbud til lekre Belle Mare Plage Resort & Villas 5*.  

Spesialpris for innehavere av Budstikkakortet:

7 netter, inkl. flyreisen, halvpensjon (frokost og middag) fra kun 15 420,- per person
Prisen gjelder med avreise i perioden 15.4 – 15.9.

Belle Mare Plage Resort & Villas er et av Mauritius’ mest attraktive førsteklasses hoteller. Først og fremst grunnet beliggenheten ved en av øyas beste og lengste strender, samt allsidige aktivitetsmuligheter. 
Hotellet ligger i en stor tropisk hage og byr på to profesjonelle golfbaner, spa, svømmebasseng, fire tennisbaner og atskillige restauranter. Dykkersenter og havfiske. Dette er hotellet som gir topp valuta for pengene! Alle rommene har terrasse eller balkong med hel eller delvis utsikt over havet. 
Luftkondisjonering, safe, satellitt-TV, Internettilgang, minibar og jacuzzi. Fire restauranter og fem barer, spa og tre svømmebasseng. 

Les mer om turen på Escape.no


Asker og Bærums Budstikke ASA, Billingstadsletta 17, Postboks 133, 1376 Billingstad. Sentralbord: 66 77 00 00

Budstikkakortet er drevet av WordPress | Poster (RSS)| Modifisert partnerprogramm tema